O nas

 

      Jesteśmy firmą budowlaną BELSTROJ PL Sp. z o.o. która należy do międzynarodowego holdingu BELSTROJ Holding AB z siedzibą w Sztokholmie, Szwecja. Firma BELSTROJ Holding AB, rozpoczęła swoją działalność na rynku budowlanym Szwecji w 2008 roku, a dzisiaj jest to firma średniej wielkości, która jest członkiem Sweden Construction Industries i Stockholm Builders Association.

      W 2017 roku nastąpiło przekształcenie BELSTROJ Holding AB w holding i w tym samym roku został otwarty nowy oddział na terenie Polski (Gdańsk). Obecnie firma Belstroj Holding AB zatrudnia przeszło 550 pracowników na terenie Szwecji, Norwegii, Estonii i Polski. Tak szybkie tempo rozwoju uwarunkowane jest przez wysokie wymagania stawiane w stosunku do siebie i naszych pracowników, a praca zespołowa należy do ideologii naszej firmy.

      Dzięki wysoko wykwalifikowanym pracownikom możemy zaproponować Państwu usługi, które są idealne dla potrzeb naszych klientów. Działamy pewnie, profesjonalnie i efektywnie przy realizacji naszych kontraktów, w oparciu o standardy międzynarodowe. Rozwijając holding na nowych rynkach, takich jak Polska, będziemy nadal wzorować się na standardach naszej firmy: zaufaniu, szacunku wzajemnym, skupieniu się na wymaganiach klientów, wysokiej jakości i etyce BHP.

BELSTROJ PL Sp. z o. o.
oddział w Gdańsku
ul. Jaśkowa Dolina 75/A
Gdańsk, 80-286

BELSTROJ PL Sp. z o. o.
siedziba spółki
ul. Plac Wolności 26
Biała Podlaska, 21-500